środa, 2 listopada 2016

Moje ulubione aplikacje na Androida

Nie będę wymieniała tu wam wszystkim znanych aplikacji, typu Instagram, Messenger czy Snapchat. Może niektóre już znacie, a może znajdziecie wśród nich jakieś perełki. Mój spis nie jest zbyt duży, bo mam zaledwie kilka aplikacji, z których zwykle korzystam.

Duolingo
Świetna aplikacja do nauki języków. Jest tam wiele kombinacji językowych i mnóstwo przeróżnych zadań do nauki. Osobiście dla mnie te sposoby są bardzo wygodne i skuteczne. Uczycie się słówek, zdań, możecie je odsłuchać. Nauka w tej aplikacji przypomina pewnego rodzaju zabawę, dlatego nie powinno wam się to szybko znudzić i nie będziecie tym zmęczeni.
Osobiście ja uczę się tu francuskiego, bo od dłuższego czasu o tym marzyłam.


PicsArt
Tutaj nie ma dużo do komentowania, bo jest to po prostu program do obróbki zdjęć: kolaże, dodanie tła, wycięcie itd.
                              Day Counter
Aplikacja do liczenia dni do czegoś, tak samo jak i po czymś. Możecie odliczać dni do urlopu czy wakacji, a tak samo możecie liczyć ile dni jesteście ze swoim chłopakiem. Każdą "malutką kartkę kalendarza" możecie umieścić na ekranie telefonu i każda może wyglądać inaczej, są różne tła i kolory.                              Shazam
Chyba nie jednej osobie przytrafiło się usłyszeć jakaś świetną piosenkę w sklepie, na siłowni czy w jakiejś reklamie. Dlatego żeby nie trzeba było szukać jej tygodniami, wystarczy włączyć Shazam i już macie tytuł piosenki. Ale niestety potrzebny jest dostęp do internetu, by móc z tego korzystać.
Candy Crush Soda
Gra, którą zna chyba każdy. Osobiście ja mam już ją na telefonie bardzo długo i nadal ją lubię. Na nowych poziomach pojawiają się jakieś nowe rzeczy, fajne kolory i rysunki. Gra wciągająca, świetna na czekanie w kolejce czy drogę w autobusie.


A jakie aplikacje lubicie wy?

6 komentarzy:

 1. Z przedstawionych korzystam tylko ze Shazam, ale zainteresowały mnie także pozostałe. Zwrócę na nie uwagę! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. aaa Candy!! Moja siostra używa właśnie tej aplikacji ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Duolingo jest świetną aplikacją. Nauka przez zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam wcześniej o Day Counter, a w sumie fajny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Shazam <3 Świetna apka :)
  magiclovv.com :)

  OdpowiedzUsuń